Jdi na obsah Jdi na menu
 


JEZDECKÝ KROUŽEK 2019, rekreační ježdění

 

Od 1.3.2019 opět zahajujeme provoz jezdeckého kroužku pro děti od 6 let, horní hranice není omezena.

Kroužek je určen jak pro začátečníky, tak i pro pokročilejší. Jezdci budou rozděleni do skupinek dle zdatnosti. Kroužek bude probíhat 1x týdně, od 15.00 hod. - 17.00 hod. Po dohodě čtvrtek, pátek, sobota, neděle. Náplní kroužku bude teorie, čištění, sedlání, praktická jízda. Zpočátku bude výcvik veden na jízdárně, kde si začátečníci osvojí základy jízdy. Další hodiny, dle zdatnosti, se přejde na lehkou jízdárenskou práci, zahrnující  krok, klus i cval, nebo jednoduché skoky, či jízdárenské cviky, a také procházky do přírody.  Pro pokročilejší jezdce, budeme častěji zařazovat vyjížďky do terénu. K dispozici máme jak koně, tak i samozřejmě poníky.

S sebou děti potřebují : helmu ( stačí i cyklistická ), úplé kalhoty, pevné boty bez vroubkování podešvě, dále oblečení dle počasí.

CENA :  2500,- Kč / čtvrtletně. Pro přihlášení dětí použijte prosím přihlášku on-line, v kolonce turnus označte jezdecký kroužek 2019. Platba při první hodině.

Kroužek bude probíhat v době od března do května v areálu fa Ikaria v Jaroslavicích. V sezónu bude kroužek probíhat na rekreačním středisku Březůvky u Zlína v termínu od září do listopadu. Kroužek povede Mgr.Hájková Daniela, info. na tel. 777 758 171.

Individuální výuka, nebo vyjížďka, pro ostatní zájemce - 350,- Kč./hod., nebo permanentka na 10 hodin jízdy, cena 2500,- Kč. V těchto případech pouze jezdíte, příprava koně je v naší režii. V zimní měsíce ( prosinec,leden,únor ) se nejezdí.